By using this website you agree to the usage of cookies and our privacy policy.
X
0 Qty.
Amount :
Cart

About us

SIA „ARSENAL-LV“ – kopīga Latvijas un Lietuvas kompānija, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību.

 

Mūsu veikals „ARMIJAI  UN CIVILAJIEM“ domāts apsardzes darbiniekiem, medniekiem, zvejniekiem, armijas cilvēkiem, kareivjiem, personām, kas strādā policijā, citās līdzīgās nozarēs – ugunsdzēsējiem, glābšanas dienestu darbiniekiem, civilajiem, ceļotājiem un ne tikai.

 

Pie mums Jūs noteikti atradīsiet to, ko meklējat. Piedāvājam īpaši platu preču asortimentu – sākot ar armijas un militārajiem apģērbiem, medniecības apģērbu, alpīnisma un tūrisma piederumiem – beidzot ar populārās spēles Airsoft lietām.

 

Mēs pārstāvam tādus pasaulē labi zināmus preču zīmolus, kā: 5.11 Tactical – apģērbs un ekipējums savas nozares profesionāļiem. Hi-Tec Magnum – labākie pasaulē taktiskie zābaki kareivjiem un armijas cilvēkiem, policistiem, apsargiem. Leatherman – leģendārie multifunkcionālie piederumi. Zamberlan – kalnu zābaki no Itālijas. Maxpedition – īpaši augstas kvalitātes somas, mugursomas un plecu somas ceļotājiem un militārajiem darbiniekiem. KA-BAR – vislabāk vērtējamie militārie naži pasaulē. Un tā ir tikai neliela daļa no visa, ko mēs Jums piedāvājam.

 

Visi mūsu pārstāvētie preču zīmoli garantē augstāko kvalitāti un atbilstību Jūsu vajadzībām. Turklāt – par ļoti pievilcīgām cenām!

 

Preces, ko piedāvājam mēs – Jūsu veiksmes garantija. Tās ir tikai pašas augstākās kvalitātes, ļoti izturīgas, ilggadīgas un šajā ziņā arī krietni pārākas par pašreizējām komerciālajām precēm, kas domātas milzīgām masām. To var novērtēt ikviens no Jums – pat tāds, kuram ar dažādām drošības struktūrām vai ceļojumiem nav nekāda sakara.

 

Mūsu darba galvenā vīzija – uzticami un praktiski – par saprātīgu cenu!


5.11 Tactical
Army
Arsenal
CamelBak
CRKT
Esbit
Fenix
Fostex
Helikon
HUSKY
KingCobra
Lasting
Leatherman
Lenser LED
M-Tech
Magnum
Maxpedition
Mil-tec
Mora
NITE-IZE
SNUGPAK
Tasmanian Tiger
Victorinox