Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
0 gb.
Summa :
Grozs
< Atpakaļ

Brilles WileyX WAVE Polarized Blue CCWAV

Artikuls: 034437

Objektīvs
Polarizētā lēca nodrošina lietotājam labāku redzi un ļauj acīm justies ērtāk un labi atpūtai. Lielākajai daļai lietotāju polarizētās lēcas būs ļoti noderīgas, lai uzlabotu viņu dienas redzamību un skaidrību. Polarizētās Wiley X lēcas samazina atspīdumu, un īpašais materiāls un filtrs atvieglo iekļūšanu ūdenī, tāpēc arī padara to par ideālu ūdens sportam.
Wiley X Filter 8 ™ polarizētā zilā spoguļa (zaļā) polikarbonāta objektīvi piedāvā daudzkārtu zaļas lēcas. Absorbējiet atstarojumus visā spoguļa virsmā, samaziniet atspīdumu. Ideāli gaišos apstākļos. WX polarizētās lēcas nodrošina 100% aizsardzību pret UV stariem un ir pārklātas ar hidrofobu un pretatstarojošu pārklājumu, ko aizsargā T-Shell ™ skrāpējumiem izturīgi slāņi.

Rāmis
Mūsu tehniski uzlabotais klimata kontroles rāmis ar noņemamo putu starpliku (Facial CavityTM Seal) tradicionālajā melnā spīduma rāmī ar iesmidzinātiem gumijas tempļiem ērtai un drošai uzstādīšanai. WX Wave ir elastīgs un mūsdienīgs briļļu elements ar lieliskām īpašībām un gatavs visiem apstākļiem.

Lēcas krāsa Polarizēts zils spogulis
Rāmis -  spīdīgi melns
Galvas izmērs  M / L
Rāmja izmērs 64/18/125
Atbilst EN.166 S un ANSI HVP standartiem
Gaismas caurlaidība - 18 %

Krāsa:
Izmērs:
155.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Nav noliktavā
Komentāri