Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
0 gb.
Summa :
Grozs
< Atpakaļ

Nazis COLD STEEL Peace Maker II

Artikuls: 0348-20PBL

Peace Makers piedāvā daudzveidīgu lietojumu spektru - lietderību, medības, makšķerēšanu un pašaizsardzību - tāpēc der arī tas, ka tiem ir arī daudzpusīga saķere.

Viņiem ir plāns taisnstūrveida rokturis ar smalku kontūru un izteiktu plaukstu uzbriest. Divkāršais quillon aizsargs aizsargā tavus dārgos pirkstus, savukārt īkšķa dibens mucā vēl vairāk palielina naža daudzpusību, atvieglojot ērtu un izturīgu saķeri ar atpakaļgaitu.

Tas ir prasmīgi veidoti rokturi, kas ir dziļi teksturēti ar stiepjas zīmējumu, kuru iedvesmojuši Robbie Barkman slavenie Glock grip saķeres samazinājumi, kas nodrošina vajadzīgo sviru, lai pilnībā izmantotu apbrīnojamās griešanas un caurduršanas spējas!

Mūsu divpusējie Secure-Ex ™ apvalki ir sagriezti, izturīgi pret stabiem un necaurlaidīgi pret elementiem.

Tātad, atšķirībā no apvalkiem, kas izgatavoti no ādas vai auduma, tie nekad nesapūtīs, plaisās, neveidos pelējumu un nezaudēs savu formu. Turklāt tie ir aprīkoti ar nerūsējošā tērauda jostas stiprinājumu, kas izgatavots pēc individuāla pasūtījuma un kas paliek uzlikts un, cieši pievelkot nazi, apvalku stingri piestiprina pie jūsu bagāžnieka vai jostas.

 

Vārds: Peace Maker II
Asmens garums: 14.cm
Kopējais garums: 26 cm
Tērauds: vācu 4116 nerūsējošs
Svars: 153 g.
Asmens biezums: 3 mm
Rokturis:  polipropilēns
Apvalks: Secure-Ex® apvalks

Krāsa:
Izmērs:
44.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri