Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Pierakstu blociņš Field Rite in the Rain 974 (zaļš)

Artikuls: 0346711

Field-Flex ir Rite in the Rain elastīgākais pārklājuma materiāls. Papīra materiāls ir pietiekami izturīgs, lai izturētu skarbākos un mitrākos apstākļus, taču to var saplēst kā smags papīrs. Tā kā tas ir izgatavots uz papīra, to var pārstrādāt kopā ar citiem papīriem. Šīs ir dažas no labākajām kabatas grāmatām, jo ​​vāki ļoti īsā laikā pielāgosies jūsu formai.

Ideāli iesietas grāmatas tiek izgatavotas, noslīpētot galus no salocītām loksnēm (sauktas par parakstiem), pēc tam pielīmējot tās uz vāka. Mūsu ideāli iesietajās grāmatās tiek izmantotas tikai visizturīgākās līmes, lai nodrošinātu, ka jūsu grāmata Rite in the Rain nesabruks laukā.

Tāpat kā vairumam ideāli iesietu grāmatu, teksta lapu malas ir vienā līmenī ar vāku. Mēs speram papildu soli, apgriežot savas grāmatas. Tas uzlabo izturību un pasargā jūs no kaitinošiem asiem stūriem.

Izmantojot Top-Bound Field-Flex Pocket Books, jūs iegūstat priekšrocības, ko sniedz papildu rakstīšanas vieta, jo vāks un lapas īsākā mugurkaula daļā tiek atvērtas vieglāk. Izmērs un forma arī nodrošina to, ka ievietošana lielākajā daļā kabatu būs vienkārša. Turklāt šīm Top-Bound Field-Flex grāmatām ir perforētas loksnes, kas atvieglo izņemšanu un atvēršanu.

Kopējais izmērs: 4 5/8 x 7 1/4 collas (11,8 x 18,4 cm)
Pārsega materiāls: Field-Flex
Iesējums: ideāls sānu iesējums
Papīra krāsa: zaļa
Lokšņu skaits: 64 (perforēts)
Svars: 168 g

Krāsa:
Izmērs:
21.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri