Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Josta MD-Textil Jed Belt MGS Black G-4

Artikuls: 035600

 

Md-textil Jed Belt MGS ir moduļu jostu sistēmas pamatelements, un to var uzlabot uz drošības jostu, kas sertificēta saskaņā ar EN358, uz kāpšanas jostu EN12277 vai uz drošības jostu EN361. Pateicoties AustriAlpin D-Ring Cobra sprādzei un unikālajai šuvju konstrukcijai, kas spēj absorbēt spēkus no visiem virzieniem, šīs jostas pārrāvuma slodze ir >30kN (>3059kg). 43 mm platā, divkāršā TYPVII siksna ir ražota Vācijā saskaņā ar precīzām md-textile specifikācijām un vienlaikus piedāvā optimālu valkāšanas komfortu ar visaugstāko pretestību. Džeda jostas iekšpuse visā garumā ir sašūta ar augstas kvalitātes velcro, lai pielāgotos adapteriem md-textil kāju cilpām MGS vai citam aprīkojumam. D veida gredzena kobras sprādze tiek bez piepūles aizvērta un pēc tam droši nofiksējas. Slēdzeni var atvērt tikai tad, ja uz Cobra neguļ nekāda slodze un abas bloķēšanas ierīces tiek darbinātas vienlaicīgi. Šī sistēma garantē pilnīgi drošu pārvietošanos. Papildu garums, lai pielāgotu izmēru, ir paredzēts labākai vadāmībai ar diagonāli sagrieztu un fiksētu ar Velcro palīdzību, kā arī ļauj noregulēt jostas apkārtmēru par 10 cm.

Jed Belt MGS atbilst šādiem sertifikātiem:
- Kombinācijā ar md-textil modulāro jostu MGS vai līdzīgu: EN358 drošības jostu
- Kombinācijā ar md-textil kāju cilpām MGS EN12277 TYP C kāpšanas uzkabe
- Kombinācijā ar md-textil krūšu siksnu MGS EN12277 A TIPA pilnu jostu UN EN361 drošības jostu

Izmēri:
G1 80cm-90cm
G2 85cm-95cm
G3 90cm-100cm
G4 95cm-105cm
G5 100cm-110cm
G6 105cm-115cm
G7 110cm-120cm

Lai iegūtu pareizo jostas izmēru/pareizu jostas garumu, rīkojieties šādi:
- Bikšu valkāšana ierastajā veidā servisā / ikdienā ar jostu tiek izmantota
- Valkājot bikses, kuras parasti valkājat servisā vai kā EDC
- Biksēs nedrīkst būt jostas
- Izvelciet mērlenti cauri bikšu izciļņiem
- Ņemiet vidukļa izmēru

LŪDZU, ŅEMIET VĒRĀ: aktivitātes augstumā ir īpaši riskantas. Lietošanas instrukcijas neievērošana vai nepareiza lietošana var izraisīt nopietnas traumas vai pat nāvi! Pilnībā un uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju "Modulārā jostas sistēma MGS". Šeit jūs uzzināsiet visu, kas jums jāzina par: vispārīgām drošības instrukcijām, kalpošanas laiku/gatavību izmešanai, produktu apskatēm/pārbaudēm, uzglabāšanu, transportēšanu, tīrīšanu, modifikācijām un remontiem.

Sakarā ar paaugstināto drošības nozīmi, mēs vēlamies jūs aicināt pilnībā atturēties no ražotāja md-textil sertificētu izstrādājumu atgriešanas. Uz moduļu siksnu sistēmas sastāvdaļām attiecas stingri drošības noteikumi, un mums tās bez nosacījumiem ir jāatdod ražotājam, kur speciālisti tās pārbauda un novērtē, vai nav iespējami defekti un nodilums.

Lai izvairītos no nevajadzīgas atgriešanas, mēs aicinām Jūs rīkoties pēc iespējas apzinīgāk, nosakot nepieciešamo izmēru un lietderību. Ja jums ir kādi jautājumi par moduļu siksnu sistēmu, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa tālruni vai e-pastu.
INFORMĀCIJA PAR REACH / 33. PANTS / SVHC

Šī vienuma sprādzes satur šādas kandidātu saraksta vielas (publicēts 16.01.2020.) Regulas (EG) Nr. 1907/2006 (REACH) 59. panta 1., 10. punkts (skatīt Eiropas Ķimikāliju aģentūras (EChA) tīmekļa vietni) http://echa.europa.eu/) koncentrācijā virs 0,1 līdz maksimāli 0,5 masas %: Svins CAS: 7439-92-1 / EINECS: 231-100-4

Krāsa:
Izmērs:
230.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Nav noliktavā
Komentāri