Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Līdzeklis pret odiem Bens MAX 37 ml

Artikuls: 0317011

Smidzināšanas šķidrums tiek uzklāts tieši uz cilvēka ādas.

Smidzināšanas līdzeklis ir paredzēts lietošanai tieši uz ādas. Izmantojot 0,42 mg produkta uz kvadrātcentimetru ādas (1 cm2) (ekvivalents 0,21 mg DEET / cm2). Produkts ir efektīvs līdz 4 stundām. pret odiem, līdz 3 stundām pret tropu odiem un līdz 4,5 stundām. pret ērcēm. Maksimālais izsmidzinājumu skaits dienā: 35 reizes pieaugušajiem, 3-12 gadi. bērniem - 6 reizes.

 

SASTĀVS: N, N-dietil-meta-toluamīds (DEET), CAS 134-62-3, EK Nr. 205-149-7, 50%.

UZMANĪBU! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Kairina ādu. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja nepieciešams vērsties pie ārsta, paņemiet līdzi produkta iepakojumu vai tā etiķeti. Pirms lietošanas izlasiet etiķeti. Uzglabāt tikai oriģinālajā iepakojumā. Pēc lietošanas rūpīgi nomazgājiet rokas. Sargāt no apkārtējās vides. SASKARĒ ACĪS: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir un ir viegli izdarāmas. Turpiniet skalot acis. Ja acu kairinājums nepāriet: meklēt medicīnisku palīdzību. Atbrīvojieties no satura vai konteinera saskaņā ar vietējiem noteikumiem.

LIETOTĀJA ROKASGRĀMATA. Produkts ir kontrindicēts bērniem līdz 3 gadu vecumam. Lietojiet produktu vienu reizi dienā. Izvairieties no saskares ar seju, muti un acīm. Nesmidzināt uz sejas. Neelpojiet. Bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem produktam ir jānosedz seja, kakls, apakšstilbi, augšstilbi, bet pārējā ķermeņa daļa jānosedz ar apģērbu. Pēc repelenta lietošanas un atgriešanās no lauka kārtīgi nomazgājiet apsmidzinātās vietas ar ziepēm un ūdeni. Nepiemērot bērniem līdz 12 gadu vecumam. Lietojot produktu, neļaujiet tam nokrist uz zemes. Atklātās ķermeņa vietas, kuras nav apsmidzinātas ar līdzekli, ieteicams nosegt ar apģērbu, lai pasargātu no dzēlieniem kukaiņiem. Produkts ir efektīvs līdz 4 stundām. pret odiem, pret tropu odiem un līdz 4,5 stundām pret ērcēm. Glabājiet produktu maziem bērniem nepieejamā vietā. Nepiesārņojiet pārtiku, dzērienus vai barību ar produktu. Ja produkts ir ieelpots, dodieties uz labi vēdināmu telpu un konsultējieties ar ārstu. Pēc saskares ar acīm: izskalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt šo iepakojumu vai etiķeti. Saskare ar jutīgāku ādu var izraisīt kairinājumu. Ja rodas kairinājums, nomazgāt ar lielu daudzumu ziepju un ūdens.

Krāsa:
Izmērs:
7.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri