Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Lukturis Led Lenser MH6

Artikuls: 035-501512

Led Lenser MH6 ir aprīkots ar 2 gaismas diodēm - baltu un sarkanu. Baltā gaismas diode spēj strādāt 3 režīmos - ekonomiskā, maksimālā un mirgojošā. Maksimālajā režīmā laternas spilgtums ir 200 lūmenu, tas ir pietiekami, lai apgaismotu telpu līdz 120 metru attālumā. Minimālajā režīmā (20 lūmeni) lukturītis spēj darboties līdz 20 stundām. Lampai ir dimmera funkcija, nospiežot un turot pogu, jūs varat pielāgot vajadzīgo luktura spilgtumu savām vajadzībām. Sarkanais gaismas diode darbojas mirgojošā un pastāvīgā režīmā un tiek izmantots kartīšu lasīšanai pa nakti, dodot signālus un norādot tās atrašanās vietu.

 

Tāpat kā lielākajai daļai Led Lenser gaismu, arī MH6 ir fokusa pielāgošanas tehnoloģija (uzlabotā fokusa sistēma, ātruma fokuss). Izmantojot to, jūs varat ātri izvēlēties vēlamo stara platumu. Turklāt luktura galva ir pārvietojama, un tās slīpuma leņķis ir līdz 41 grādiem. Ir vērts atzīmēt, ka Led Lenser MH6 ir īpaša temperatūras kontroles tehnoloģija, kas aktīva darba laikā pasargās lampu un galvu no sildīšanas.

 

Lampas korpuss ir izgatavots no augstas kvalitātes un izturīgas plastmasas, kas ļāva maksimāli atvieglot tā svaru. Laterna ir aizsargāta pret mitrumu un putekļiem saskaņā ar IPX6 standartu, tas ir, tā var viegli izturēt sliktus laika apstākļus, kā arī krišanu no augstuma līdz 1,5 metriem. Uz elastīgās siksnas ir mini karabīns lukturīša piestiprināšanai pie jostas cilpas vai mugursomas. Starp citu, siksnu var noņemt un mazgāt piesārņojuma gadījumā.

Laterna ir aprīkota ar bloķēšanas funkciju, to aktivizējot, jūs to pasargāsit no nejaušas bateriju ieslēgšanas un izlādēšanas, kā arī no mini karabīna klātbūtnes uz plastmasas siksnas slēdzenes.

Led Lenser MH6 ir aprīkots ar 880 mAh akumulatoru. Dodoties tālos ceļojumos, šajā lukturītī varat izmantot parastās AAA baterijas. Lampas korpusā ir gaismas indikators, kas brīdina par zemu akumulatora uzlādes līmeni. Komplektā ietilpst USB kabelis - microUSB lukturīša uzlādēšanai.

Led Lenser MH6 modeļa īpašības:

 

Ārējais akumulatora lukturis.
Inovatīvas sistēmas - SLT (2 režīmi), AFS, ātras fokusēšanas RF.
Gaismas plūsma - 200 lm, diapazons - 120 m, spīdēšanas laiks ekonomiskajā režīmā - 20 stundas.
1 balts LED CREE - strāvas indikators.
Barošanas avots - Li-ion (vai AAA Ni-MH), 3,7 V, jauda -880 mAh.
Uzlādējams, akumulatora indikators.
Aizsardzība pret pārkaršanu, pret nejaušu ieslēgšanos.


Regulējama siksna. IPX-6.
Svars - 93 g.


Komplektā: USB kabelis, rokasgrāmata.
7 gadu garantija.

Krāsa:
Izmērs:
65.00
Nav noliktavā
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Komentāri