Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Nazis gaļai 2C 410/18N (melns)

Artikuls: 0345-11701

Produkta apraksts:


Miesnieka nazis ir gaļas pārstrādes tradīciju un meistarības emblēma. Šis izturīgais un spēcīgais rīks ir uzticams kompanjons miesnieku pasaulē, kur svarīga ir precizitāte un jauda.
Asmens ir masīvs, biezs un smags, lai cīnītos pret spēcīgiem gaļas, kaulu un skrimšļu griezumiem.
Šis rīks tiek izmantots dažādu uzdevumu veikšanai miesnieka veikalā. To izmanto lielu gaļas gabalu sadalīšanai, konkrētu izcirtņu atdalīšanai, kaulu pārgriešanai, liekās ādas un tauku noņemšanai. Tās daudzpusība ir ļoti svarīga vidē, kur gaļas gatavošana ir māksla, kas prasa prasmes un veiklību.
Miesnieka nazis ir ne tikai darba rīks, bet arī cieņas simbols pret dzīvnieku, kas tiek pārveidots par pārtiku. Pateicoties tās prasmīgajai izmantošanai, gaļa ir sagatavota rūpīgi un ar cieņu, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti un pārtikas nekaitīgumu.
Profesionālie naži no Due Cigni ir daudzpusīgi svarīgi instrumenti ikvienam pavāram neatkarīgi no tā, vai tas ir amatieris vai profesionālis. Aprīkoti ar ergonomisku neslīdošu Nylon® rokturi, tie piedāvā ērtu un drošu satvērienu, ļaujot optimāli kontrolēt lietošanas laikā. Nerūsējošā tērauda asmeņi, kurus var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vieglai un ātrai tīrīšanai, nodrošina uzticamu un ilgstošu darbību.
Šīs līnijas preces ne tikai papildina virtuves aprīkojumu, bet kļūst par tās būtisku sastāvdaļu, atvieglojot jebkuras sastāvdaļas sagatavošanu efektīvi un precīzi. Neatkarīgi no tā, vai griežat dārzeņus, griežat gaļu vai maļat garšaugus, šie naži ir izstrādāti, lai pielāgotos dažādām virtuves vajadzībām, garantējot optimālus rezultātus.
Visas līnijas NSF sertifikācija ir drošības un kvalitātes garantija, kas nodrošina, ka naži atbilst visstingrākajiem standartiem attiecībā uz saskari ar pārtiku. Tas apliecina pavāru uzticību šiem traukiem, lai sasniegtu izcilus rezultātus, neapdraudot veselību vai higiēnu.

 

Asmens tērauds: 4119 nitro-B nerūsējošais tērauds
Cietība: HRC 55-57
Asmens pārklājums: pulēts
Rokturis: melns pretslīdes Nylon®
Asmens garums: 180 mm. 
Kopējais garums: 310 mm. 
Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā: Jā
NSF® sertifikācija: Jā

Krāsa:
Izmērs:
24.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Nav noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri