Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Nazis Kershaw FILTER

Artikuls: 0343-1306BW

Tāpat kā pārējā šajā sērijā, filtrs ir nosaukts automobiļu daļas dēļ un piedāvā mehāniski apstrādātu izskatu un vienmērīgu darbību.

Pilnīga tērauda dizains patiešām parāda Blackwash apdari, kas uzlikta gan uz asmens, gan roktura. Blackwash piešķir nazim unikālu "labi nolietotu" izskatu, tomēr apdare nav paredzēta tikai izskatam. Pārklājums nodrošina papildu aizsardzību metālam, un Blackwash apdare palīdz paslēpt visas papildu skrāpējumus, kuras jūs varētu uzlikt nazim parastas lietošanas laikā.

Filtrs ir aprīkots ar SpeedSafe atvēršanas palīdzību ātrai un vienkāršai atvēršanai ar vienu roku. Tas glīti atveras ar iebūvēto pleznu vai īkšķi. Izturīgā rāmja slēdzene lietošanas laikā droši nostiprina asmeni atvērtā stāvoklī un pēc tam viegli aizveras uzglabāšanai vai pārnēsāšanai.

Filtrs ietver Kershaw dziļi pārnēsājamu kabatas klipsi, lai filtrs ērti ietilptu kabatā, nodrošinot diskrētu nēsāšanu.

SpeedSafe — palīdz ātri un viegli atvērt jebkuru SpeedSafe nazi, manuāli nospiežot īkšķi vai atvelkot plecu, kas iebūvēts daudzos Kershaw vislabāk pārdotajos veikalos.
Flipper — var izmantot gan manuāliem, gan atvēršanas nažiem. "Flipper" ir izvirzījums asmens aizmugurē, ko lietotājs var pavilkt atpakaļ vai apgriezt, lai viegli izkustinātu asmeni no roktura.
Rāmja bloķētājs — roktura daļa (naža rāmis) pārvietojas aiz asmens, lai lietošanas laikā nofiksētos pozīcijā. Šī ir naža drošības funkcija.

Specifikācijas
Asmens garums: 3,25 collas (8,3 cm)
Rokturis: 4,5 collas (11,4 cm)
Kopējais garums: 7,75 collas (21,6 cm)
Asmens tērauds: 3Cr13. Black-Oxide Blackwash apdare
Roktura materiāls: nerūsējošais tērauds, melnā oksīda melnā mazgāšana
Svars: 5 unces. (143 g)
Ražots Ķīnā

Krāsa:
Izmērs:
35.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Nav noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri