Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Nazis Kershaw REVERB

Artikuls: 0343-1220
Vieglais Kershaw Reverb ir ideāli piemērots ceļošanai ar mugursomu, kempingiem, pārgājieniem un citām āra aktivitātēm. Pateicoties vieglajam dizainam un bez pleznas vai īkšķa kniedes, lai kaut ko pieķertu, Reverb ir gatavs doties kopā ar jums jūsu nākamajā āra piedzīvojumā. Iebūvētais karabīnes klips ļauj to viegli piestiprināt pie mugursomas vai jostas
 
Reverb ir manuāli atverams nazis, taču to var atvērt ar vienu roku, pateicoties lielajam asmenī iestrādātajam padziļinājumam. Vienkārši izmantojiet īkšķi, lai izspiestu padziļinājumu uz āru un pagrieztu asmeni vietā — bez izvirzītas īkšķa tapas vai pleznas.
 
Reverb piedāvā uzticamu 8Cr13MoV asmeni, kas ilgstoši uztver un notur Kershaw aso malu. Tā modificētā nomešanas punkta asmens forma ir lieliski piemērota gandrīz jebkuram uzdevumam, ar kuru jūs saskaraties. Pelēks PVD pārklājums uz malām nodrošina papildu aizsardzību pret elementiem. Satīna apdare uz asmeņiem un aizmugurējā roktura daļai piešķir vizuālu interesi. Priekšējā roktura skala ir viegla, taču izturīga G10 ar oglekļa šķiedras pārklājumu un veidota stabilam satvērienam.
 
Drošai lietošanai Reverb ir drošs rāmja bloķētājs, lai lietošanas laikā bloķētu asmeni. Tam ir arī iebūvēts karabīnes klips, kas ļauj to viegli piestiprināt pie mugursomas vai siksnām, lai atvieglotu piekļuvi. Varat arī nēsāt Reverb kabatā. Tas ir aprīkots ar īpašu dziļi pārnēsājamu kabatas klipsi, kas ļauj nēsāt īpaši dziļi, lai pat aktīvā āra situācijā tas droši paliktu jūsu kabatā.
 
Daudzfunkcionāls — ir vairāki asmeņi vai instrumenti, kas ļauj veikt vairākas funkcijas.
Manuāli — nav mehāniskas palīgierīces, piemēram, SpeedSafe, ko izmanto salokāmā naža atvēršanai. Tas paver klasisko, vecās skolas veidu.
Rāmja bloķētājs — roktura daļa (naža rāmis) pārvietojas aiz asmens, lai lietošanas laikā to nofiksētu pozīcijā. Šī ir naža drošības funkcija.
Viena pozīcija — kabatas klipsis atrodas fiksētā pozīcijā uz naža roktura; parasti tas ir novietots pārnēsāšanai ar labo roku, lai gan tas var atšķirties.
Karabīnes klips
 
Specifikācijas
Asmens garums: 2,50 collas (6,4 cm)
Roktura garums: 3,25 collas (8,3 cm)
Kopējais garums: 6,10 collas (15,6 cm)
Asmens tērauds: 8Cr13MoV nerūsējošais tērauds
Asmens forma: Aitas pēdas
Asmens apdare: divu toņu satīna/pelēks PVD
Roktura materiāls: G10 ar oglekļa šķiedras pārklājumu un tērauda slēdzeni
Bloķēšanas mehānisms: rāmja bloķēšana
Kabatas saspraude: paceļams, pa labi pārnēsājams
Svars: 1,6 unces. (45,6 g)
Krāsa:
Izmērs:
42.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri