Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

CAMELBAK mugursoma Stealth 2,5L (melna)

Artikuls: 044-17460

Ārēja piekļuve 2,5 l Mil Spec Crux rezervuāram un 500D dubultā Cordura audumam padara Stealth par labāko risinājumu tikai hidratācijai. Ātri noņemamas plecu siksnas un āķa un cilpas panelis vārdu zīmēm un vienības nozīmītēm papildina šo minimālisma iecienītāko.

 

Iespējas:

2,5 L Mil Spec CRUX rezervuārs ar standarta izejas portu
Izmantots 500D Double-rip Cordura audums, kas nodrošina izcilu stiprības un izturības kombināciju
Ātri atvienojamas plecu siksnas ir atsprādzētas, lai to varētu viegli noņemt
Ātri pievienojiet vai noņemiet vārdu atzīmes un vienības nozīmītes, izmantojot integrēto āķa un cilpas paneli


Primārais materiāls:
500D Double-rip Cordura, 500D Double-rip Cordura
Svars:
0.7
Izmērs litros:
2.5
Garums:
36 cm, 36 cm
Platums:
23 cm
Dziļums:
11 cm


IEPAKOJUMA TĪRĪŠANA

Mēs iesakām noslaucīt iepakojumu ar mitru drānu, lai noņemtu netīrumus. Ja iepakojums ir ļoti netīrs un nepieciešama dziļāka tīrīšana, iemērciet to vēsā vai siltā ūdenī ar ļoti maigām ziepēm. Rūpīgi izskalojiet iepakojumu ar vēsu ūdeni. Ja audumā paliek ziepju atlikumi, ūdens vai sviedrus ietekmē tas var radīt putas.

NEmazgājiet iepakojumu veļas mašīnā. Mazgāšana mašīnā var sabojāt iepakojumu vai ietekmēt auduma un stiprinājumu integritāti, kā arī anulē Got Your Bak™ garantiju.

REZERVURA TĪRĪŠANA

Labākais veids, kā rūpēties par rezervuāru, ir to tīrīt un nosusināt pēc katras lietošanas reizes, īpaši, ja piepildāt tvertni ar jebko citu, nevis ūdeni. Tomēr, ja rezervuārs nav iztīrīts pēc katras lietošanas reizes un veidojas pelējums vai krāsas maiņa:

Izmantojiet karstu ūdeni un CamelBak tīrīšanas tableti. (Vai izmantojiet 2 ēdamkarotes cepamās sodas vai balinātāja CamelBak Cleaning Tab vietā.) Sajauciet šķīdumu savā rezervuārā un paceliet rezervuāru virs caurules un Big Bite Valve. Saspiediet koduma vārstu, ļaujot šķīdumam ieplūst dzēriena caurulē un piepildiet koduma vārstu.
Ļaujiet rezervuāram un tīrīšanas šķīdumam nostāvēties rezervuārā un dzeriet apmēram 30 minūtes.
Nomazgājiet rezervuāru ar karstu ūdeni un maigām ziepēm. Pirms atkārtotas lietošanas noteikti pilnībā izskalojiet tīrīšanas šķīdumu tvertnē un dzēriena tūbiņā. Varat arī izmantot CamelBak otas no mūsu tīrīšanas komplekta, lai notīrītu rezervuāru un dzēriena cauruli. Birstes ir labākais veids, kā nodrošināt, ka visas rezervuāra vietas ir tīras.
Kad rezervuārs ir tīrs, noteikti nožāvējiet to nakti, lai tajā netiktu iesprostoti mitrums, kas var izraisīt pelējuma veidošanos.
Šīs darbības padarīs jūsu rezervuāru drošu lietošanai. Ja joprojām ir palikuši plankumi, tie ir pastāvīgi pelējuma traipi, kurus, iespējams, nevar noņemt. Tomēr jūsu rezervuārs joprojām ir drošs un lietojams pēc tā tīrīšanas.

Krāsa:
Izmērs:
124.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri