Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Maciņš TT A5 Telefonam (grey olive)

Artikuls: 043-7943-332

Produkta apraksts:

 

ŪDENSNECAURLAIDĪGA AIZSARDZĪBA VIEDTĀLRUŅIEM
TT W-Pouch A5 WR ir īpaši izstrādāts ūdeni atgrūdošs tālruņa maciņš, kas lieliski piemērots lietošanai miglainā vai mitrā vidē. Tā izmēri ir 26 x 22 cm , un tas nodrošina pietiekami daudz vietas, lai aizsargātu ne tikai viedtālruņus, bet arī dokumentus, kartes vai nelielas iekārtas .


MATERIĀLS UN KONSTRUKCIJA
Šis korpuss ir izgatavots no augstas kvalitātes 420D neilona TPU Eco , un to raksturo tā izturība un mitruma izturība. Caurspīdīgais logs priekšpusē nodrošina skaidru skatu un neierobežotu skārienekrāna darbību pat nelabvēlīgos laikapstākļos.


DAUDZPUSĪGA LIETOŠANA UN MONTĀŽA
Pateicoties lielajam skata logam, korpuss ir ideāli piemērots skārienekrāna ierīču darbināšanai , nepakļaujot tās ūdens iedarbībai. Tas ir arī lieliski piemērots svarīgu dokumentu vai karšu glabāšanai un ātrai piekļuvei. Iekļautie āķa un cilpas adapteri ļauj elastīgi piestiprināt korpusu pie dažādām āķa un cilpas virsmām, padarot TT W-Pouch A5 WR par daudzpusīgu pavadoni.


UZMANĪBA DETAĻĀM
Lai gan korpuss nav 100% ūdensnecaurlaidīgs tā rāvējslēdzēja konstrukcijas dēļ, tas joprojām piedāvā augstu aizsardzības pakāpi pret mitrumu . Korpusa ar lāzeru izgrieztās spraugas ļauj to izmantot gan horizontālā, gan vertikālā orientācijā, vēl vairāk palielinot pielāgošanās spēju dažādiem darbības scenārijiem un vēlmēm. TT W-Pouch A5 WR ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas saglabāt savas elektroniskās ierīces vai svarīgus dokumentus drošus un funkcionālus pat mitros apstākļos.


26 x 22 cm
420D neilona TPU Eco
Ūdens atgrūdošs dizains
Liels, caurspīdīgs ar skārienekrānu saderīgs logs
Āķa un cilpas adapteri daudzpusīgām montāžas iespējām
Piezīme: rāvējslēdzēja dēļ nav 100% ūdensizturīgs
Ar lāzeru izgrieztas slotas horizontālai un vertikālai lietošanai

Krāsa:
Izmērs:
19.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri