Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Apavi Zamberlan 320 TrailLite EVO GTX WNS sieviešu

Artikuls: 023009

Zamberlan 320 New Trail Lite EVO GTX pārgājienu apavi
320 New Trail Lite EVO GTX ir ideāli piemērots garām pastaigām. No pastaigām mežā līdz viegliem pārgājieniem kalnos – šie pārgājienu apavi ir īsts universāls. 320 New Trail Lite ietilpst A/B pārgājienu zābaku kategorijā. Šie apavi ir nedaudz elastīgāki nekā B kategorijas pārgājienu zābaki un nedaudz stingrāki nekā A kategorijas pārgājienu zābaki. 320 New Trail Lite EVO GTX ir ideāls variants, īpaši, ja dodaties pārgājienā ilgāk, bet nevēlaties valkāt pārāk smagus apavus.

320 New Trail Lite EVO GTX ārējais materiāls ir izgatavots no nubuka ādas. Nubuka āda nāk no viegli slīpētā dzīvnieka ādas virsējā slāņa. Slīpēšana padara ādu mīkstāku, palielina gaisa caurlaidību un piešķir ādai samtainu izskatu. Nubuka ādu var vaksēt, bet to var arī ļoti labi atstāt neapstrādātu. Vaksācijas nubuka āda padara to tumšāku, gludāku un spīdīgāku. Apsmidzinot nubuka ādu ar aerosolu, kas satur vasku, jūs vislabāk apstrādājat šo materiālu.

Šo apavu virsējais materiāls ir izgatavots no nubuka ādas. 320 New Trail Lite ir GTX odere, kas padara apavus ūdensizturīgu. Šim pārgājienu apaviem ir Vibram zole, kas nodrošina labu saķeri uz dažādām virsmām.

320 New Trail Lite EVO satur GORE-TEX ® membrānu. GORE-TEX ® membrāna nodrošina, ka šie pārgājienu zābaki ir ūdensnecaurlaidīgi, tomēr elpojoši. Tas saglabā jūsu kājas sausas .

320 New Trail Lite EVO ir izņemama Zamberlan zolīte. Šī zolīte nodrošina papildu komfortu staigāšanai. 

Tāpat kā daudzi pārgājienu zābaki, arī 320 New Trail Lite EVO GTX a VIBRAM ® ārējā zole. Vibram zoles ir pazīstamas ar savu augsto kvalitāti un izturību, tāpēc tās bieži izmanto pārgājienu zābakos. Šīs zoles nodrošina labu pēdas pāreju. Zoles profils ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu labu saķeri uz dažādām virsmām. Turklāt zoles profils ir pašattīrošs. Tas nozīmē, ka zole nesatur nogulsnes un augsni. Tā kā Vibram zoles ir nodilumizturīgas, tās kalpo ilgāk nekā citas zoles.

Produkta specifikācijas
Elpojošs
Ūdensdrošs
Svars (pāris): 920 grami
A/B kategorija
Materiāli: nubuka āda, GTX
Ārzole: Vibram

Krāsa:
Izmērs:
189.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Nav noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Nav noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Nav noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri