Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Pretodu līdzeklis Repelents ''Ben`s (ASV)

Artikuls: 031701

Repellent Ben's 100, odu repelents, 37 ml

Ben's 100 ir ārkārtīgi efektīvs kukaiņu atbaidīšanas līdzeklis lietošanai uz cilvēka ādas. Uzticamu aizsardzību rada tikai daži pilieni preparāta, kam jāaptver ķermeņa vietas, kas nav pārklātas ar apģērbu.
Pieliekot Ben’s 100 repelentu apavu augšdaļai un bikses apakšai, tiks izveidots necaurlaidīgs barjers ērcēm zālē.
Preparāta aktīvā sastāvdaļa ir DEET (N, N-dietil-m-toluamīds, CAS Nr. 134-62-3, EK Nr. 205-149-7, 95%), kas ASV izstrādāts 1946. gadā kā plaša spektra repelents militāriem nolūkiem. . Pagaidām nav izstrādāts efektīvāks repelents kā DEET.
Satur DEET koncentrāciju 95% apmērā, kas nozīmē, ka repelents 6-8 stundas atbaida ērces, odus, odus, mušas un citus dzeloņainus kukaiņus.
DEET tiek pārbaudīts daudzos toksikoloģiskos un dermatoloģiskos pētījumos. Pasaules Veselības organizācija iesaka lietot preparātus ar DEET ceļotājiem, kuri ceļo pa zemēm, kuras bagātas ar dzeloņainiem kukaiņiem.

Lietošana: Pretinsektu līdzeklis ir jāuzpūš uz atklātas ādas un ar rokām vienmērīgi jāizklāj pa visu ādu, ko vēlaties aizsargāt.

Uzmanību!
Šis līdzeklis izmantojams tikai cilvēkiem, nelielās porcijās.
Aizliegts lietot bērniem, kas nav sasnieguši 10 gadu vecumu.
Nelietojiet līdzekli uz atvērtām brūcēm, skrāpējumiem.
Tas ir indīgs, ja tiek norīts.
Tas ir kairinošs acīm.
Tas ir indīgs ūdens dzīvniekiem.

Glabājiet līdzekli, lai to nevar sasniegt un izmantot bērni bez vecāku uzraudzības. Glabājiet un lietojiet līdzekli drošā attālumā no atklātas liesmas. Lietojot līdzekli, nesmēķējiet. Ja līdzeklis nokļūst acīs, skalojiet tās ar lielu daudzumu tīra ūdens un, ja nepieciešams, vērsieties pēc palīdzības pie ārsta. Nekādā gadījumā neizlejiet līdzekli dabā.
Izmantojiet līdzekli atbildīgi.

 

 

 

 

Krāsa:
Izmērs:
5.50
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri