Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
0 gb.
Summa :
Grozs
< Atpakaļ

SNUGPAK Softie Elite 4

Artikuls: 053404

 Elite 4 - viegls un izturīgs guļammaiss, iepakots kompaktā somā. Snugpak EPS (Expander Panel System) sistēma, kas sastāv no diviem paralēliem stiprinājumiem, ļauj regulēt temperatūru guļammaisā. Ja nepieciešams, silts guļammaiss, pārvēršas par platu un vieglu - siltākos gada laikos. Šī sistēma ļauj piemērot guļammaisu plašākā temperatūras intervālā

Ārējais slānis
Paratex Steelplate - viegls un izturīgs audums, vēja izturīgs un ļoti elpojošs (iztvaiko 12 litrus ūdens vienā kvadratmetrā 24 stundu laikā). Pārklāta ar ūdensnecaurlaidīgu repelentu.

iekšējais slānis
Paratex Light - viegls, ļoti elpojošs, vēju un ūdens izturīgs audums, ātri žūst, mitrums netiek iekšā guļammaisā. Ideāli piemērots guļammaisiem un apģērba oderem.

Pildījums
Premier softies - vieglais augstas kvalitātes iepildītais, kam piemīt labas siltuma saglabāšanas īpašības. Paliek silts, pat slapjš, viegli mazgājams un kompakts saspiestā veidā.

Reflectatherm - karstumu atstarojoša metāla šķiedra. Viegli elpojošs, bet nedaudz palielina apjomu un produkta svaru, uzlabojot siltuma saglabāšanu vismaz uz 15%.

Komforta temperatūra: -10 ° C
Ekstremāla temperatūra: -15 ° C
Svars: 1950 g
Izmērs iepakotā veidā (pilnībā pievilkt): 26 x 24 cm
Garums: 220 cm
Apkārtmērs: 165 cm
Krāsa: zaļa

Krāsa:
Izmērs:
115.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Nav noliktavā
Komentāri