Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X

Par mums

SIA „ARSENAL-LV“ – kopīga Latvijas un Lietuvas kompānija, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību.

 

Mūsu veikali „ARMIJAI  UN CIVILAJIEM“ domāti apsardzes darbiniekiem, medniekiem, zvejniekiem, armijas cilvēkiem, karavīriem, personām kas strādā policijā, citās līdzīgās nozarēs – ugunsdzēsējiem, glābšanas dienesta darbiniekiem, civilajiem, ceļotājiem un ne tikai.

 

Pie mums Jūs noteikti atradīsiet to, ko meklējat. Piedāvājam īpaši platu preču sortimentu – sākot ar armijas un militārajiem apģērbiem, apģērbiem priekš medībam, alpīnisma un tūrisma piederumiem – beidzot ar populārās spēles Airsoft lietām.

 

Mēs pārstāvam tādus pasaulē labi zināmus preču zīmolus, kā: 5.11 Tactical – apģērbs un ekipējums savas nozares profesionāļiem. Hi-Tec Magnum – labākie pasaulē taktiskie zābaki kareivjiem un armijas cilvēkiem, policistiem, apsargiem. Leatherman – leģendārie multifunkcionālie instrumenti. Zamberlan – kalnu zābaki no Itālijas. Maxpedition – īpaši augstas kvalitātes somas, mugursomas un plecu somas ceļotājiem un militārajiem darbiniekiem. KA-BAR – vislabāk vērtējamie militārie naži pasaulē. Un tā ir tikai neliela daļa no visa, ko mēs Jums piedāvājam.

 

Visi mūsu pārstāvētie preču zīmoli garantē augstāko kvalitāti un atbilstību Jūsu vajadzībām. Turklāt – par ļoti pievilcīgām cenām!

 

Preces, ko piedāvājam mēs – Jūsu veiksmes garantija. Tās ir tikai pašas augstākās kvalitātes, ļoti izturīgas, ilggadīgas un šajā ziņā arī krietni pārākas par pašreizējām komerciālajām precēm, kas domātas milzīgām masām. To var novērtēt ikviens no Jums – pat tāds, kuram ar dažādām drošības struktūrām vai ceļojumiem nav nekāda sakara.

 

Mūsu darba galvenā vīzija – uzticami un praktiski – par saprātīgu cenu!


5.11 Tactical
Army
Armytek
Arsenal
ASG
CamelBak
COLD STEEL
CRKT
Don t
Esbit
Fenix
Fostex
Ganzo
GARMONT
Helikon
High Peak
HUSKY
JR GEAR
KA-BAR
Kershaw
KingCobra
Lasting
Leatherman
LEDLENSER
M-Tech
Magnum
Maxpedition
Mil-tec
Mora
NITE-IZE
ROTHCO
SNUGPAK
SOG
Spyderco
Tasmanian Tiger
Victorinox
WileyX
Zamberlan