Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Ūdens dezinf.tabletes. Aquatabs

Artikuls: 038098

Apraksts
Aquatabs® ir ūdens attīrīšanas tabletes, ko izmanto NATO, Lielbritānijas armija, Francijas armija, Vācijas armija, Amerikas specvienības, Indonēzijas armija, Singapūras armija, Somijas armija, Polijas armija, Kanādas jātnieku policija un daudzi citi aizsardzības un miera uzturēšanas spēki. pasaule.

Visām tabletēm ir paredzēts 30 minūšu ārstēšanas laiks.

Aquatabs 3.5mg – uz 1 litru ūdensAquatabs® ir tablete, ko pievieno dzeramajam ūdenim, lai iznīcinātu lielāko daļu kaitīgo mikroorganismu. Tablete izšķīst dzidra dažu minūšu laikā un dezinficē ūdeni 30 minūšu laikā.

CEĻOJUMI UN KEMPINGS

Aquatabs® ir ideāli piemēroti ūdens attīrīšanai dzeramā starptautisku ceļojumu laikā un kempinga laikā. Ūdens, kas apstrādāts ar Aquatabs, ir gatavs dzeršanai 30 minūšu laikā.

Katra tablete apstrādā 1 litru ūdens. Apstrādātu ūdeni var izmantot, lai dezinficētu priekšmetus, piemēram, zobu birstes. Aquatabs® tabletes ir pieejamas šādos tablešu stiprumos: 3,5 mg, 8,5 mg, 17 mg, 33 mg, 67 mg; 167 mg, 1,67 g, 2,5 g un 8,68 g atkarībā no apstrādājamā ūdens tilpuma un veida, iepriekš minētā izmēra tabletes ir piemērotas ūdens tilpumam no 1 litra līdz 2000 litriem. Tabletes ir iepakotas sloksnēs pa 10 tabletēm ar derīguma termiņu 5 gadi vai tvertnē ar derīguma termiņu 3 gadi.

Etiķetes prasība

Aquatabs 30 minūšu laikā samazinās baktēriju skaitu par 99,9999%, vīrusu skaitu par 99,99% un cistu (Giardia) samazināšanos par 99,9%, ja to lieto ūdenī, kas nav duļķains.

Norādījumi lietošanai un devām

Katra tablete tiek izšķīdināta noteiktā ūdens daudzumā saskaņā ar tālāk norādīto devu tabulu.

Aquatabs jālieto ar tīru ūdeni. Ja apstrādājamais ūdens ir duļķains/duļķains, tas vispirms jāfiltrē caur drānu, līdz tas ir dzidrs. Ja apstrādājamais ūdens tiek patērēts no zināma avota (piemēram, ar sadzīves ūdens padevi), var izmantot zema riska dozēšanu, kā parādīts iepriekš. Visās pārējās situācijās jāizmanto augsta riska deva.

Izņemiet tableti no iepakojuma un pievienojiet ūdenim. Pārliecinieties, ka tablete ir izkliedēta (īsi kratot trauku vai sajaucot). Uzgaidiet 30 minūtes, līdz dezinfekcija iedarbojas, un tad ūdeni var droši dzert. Nenoriet tableti.

Tirgus segmenti Aquatabs var izmantot ļoti dažādās situācijās.

Ārkārtas un katastrofu seku likvidēšana

Dzeramā ūdens sistēmas

Miera uzturēšana

Marine & Airlines

Ceļošana un kempings

Ēdiens

Krāsa:
Izmērs:
6.40 8.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Ir noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri