Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Pierakstu blociņš Rite in Rain 35 lapas US

Artikuls: 0346832
Produkta apraksts:
 
 
35  perforētas loksnes ar tukšu aizmuguri kopēšanai vai lāzerdrukai. Visiem laikapstākļiem piemērotais papīrs, slapjš nekļūs par putru un atgrūdīs ūdeni, sviedrus, taukus, dubļus un pat pārdzīvos nejaušu veļas mazgāšanu. 
Stingrs, triecienizturīgs Wire-O iesējums nezaudēs savu formu jūsu mugursomā . Atšķirībā no standarta spirālveida piezīmju grāmatiņas, Wire-O saglabā atvērtās lapas līdzinātas un neskartas.
Izmantojiet standarta zīmuli, piemēram, #2 Ticonderoga, All-Weather pildspalvu vai Fisher Space pildspalvu un jūsu piezīmes paliks neskartas. Standarta lodīšu pildspalvas darbosies, kad papīrs ir sauss. Uz ūdens bāzes izgatavotas tintes noslīdēs no Rite in the Rain papīra loksnēm.
Polydura materiāls rada izturīgu, bet elastīgu ārējo apvalku. Polydura Cover materiāls aizsargās jūsu lauka piezīmes no skrāpējumiem un traipiem.
Atšķirībā no sintētiskā ūdensnecaurlaidīgā papīra Rite in the Rain uz koka bāzes ir pilnībā pārstrādājams. Lūdzu, pārstrādājiet Rite in the Rain tāpat kā citus baltus vai drukātus papīrus.
 
 
Preces svars: 249 g
Preces izmēri LxWxH 30,2 x 21,6 x 1 cm
Lokšņu skaits: 35
Lapu skaits: 35
Krāsa:
Izmērs:
19.00
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Ir noliktavā
Brīvības gatve 228:
Nav noliktavā

Krasta 105:
Ir noliktavā
Komentāri