Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Taktiska veste Vanos Chest Rig Operator

Artikuls: 0183002

Militārās taktiskās veste Green Chest rig Operator 101 Inc. LQ14121
101 Industries Chest Rig Operator ir universāla veste, kas paredzēta vieglumam . Dizains liek uzsvaru uz iespēju izvēlēties aprīkojumu atbilstoši vajadzībām. Tajā pašā laikā tika saglabātas svarīgākās Chest Rig vestes īpašības, t.i., paneļa atrašanās vieta ar maciņiem uz vēdera un vieglas piekļuves nodrošināšana. Tādējādi klasiskā forma tika apvienota ar mūsdienīgiem risinājumiem. Papildus tam ir pievienota iespēja ievietot priekšējo ballistisko plāksni.

Moduļu dizains atbilstoši situācijai
Pamata vestes versija sastāv no administrācijas paneļa, radio kabatas, diviem EMT paneļiem un munīcijas paneļa, ar septiņiem AR sistēmas aptveru maciņiem. Tā kā veste ir balstīta uz MOLLE sistēmu, ir iespēja brīvi izvēlēties un pēc vajadzības nomainīt, transporta moduļus sadarbojoties ar to. Katru paneli var atvienot un pārvietot vai aizstāt ar citu, kas jums ir piemērotāks. Veste ir universāla izmēra, bet regulējama  izmantojot sistēmas siksnas, kas sastāv no galvenās muguras un divām plecu siksnām.

Vestes priekšējā daļā ir kabata priekšējai ballistiskajai plāksnei. Tomēr jāatceras, ka tam nav līdzīgas īpašības ne aizmugurē, ne sānos.

Veste ir izgatavota no augstas stiprības materiāla Cordura, zaļā krāsā. Pateicoties izmantotajam audumam, tas ir izturīgs pret griezumiem un plīsumiem, padarot to par stabilu veidu, kā pārvadāt lielu daudzumu aprīkojuma.

EMT paneļiem ir iešūtas ​​MOLLE jostas, iekšējie nodalījumi un elastīgās siksnas, lai nodrošinātu vislielāko lietu pārnēsāšanas kārtību un komfortu tajos.

Administrācijas panelim ir divas kabatas: lielāka kartēm, piezīmjdatoriem vai citām plakanām bagāžām, un mazāka, ar divām elastīgām auklām, kas ļauj noturēt pildspalvas, kvēlspuldzes vai signālraķetes. Tam ir augšpusē uzšūts Velcro, kas ļauj piestiprināt plāksterus un marķējumus. Turklāt tai ir siksniņa, kurai ir piestiprināts vāciņš multiinstrumentam, pistoles magazīnai vai citam iegarenam priekšmetam. Blakus ir radio kabata, kas arī piestiprināta caur MOLLE sistēmu.

Munīcijas panelis sastāv no septiņiem AR sistēmas maciņiem, kas izvietoti divās rindās - iekšējam ir 4 gabali, ārējam 3. Katrs no tiem ir aizvērts ar elastīgu aukliņu.

Iespējas:
Vienkāršs, uzticams un universāls veids, kā pārnēsāt savu aprīkojumu
Konstruēts MOLLE sistēmā, nodrošinot augstu modularitāti
Administrācijas panelis ar divām kabatām, kas sastiprināmas kopā, Velcro nozīmītei vai marķējumam, vāciņš multiinstrumentam vai citam iegarenam priekšmetam, piestiprināts uz MOLLE lentes
Divi EMT paneļi, katrs ar savām MOLLE siksnām un iekšpusē ar nodalījumiem un elastīgām siksnām
Munīcijas panelis ar septiņiem maciņiem, kas izvietoti divās rindās - iekšpuse pa 4, ārējā pa 3. Katrai no maciņām ir stiprinājums, kas izgatavots no elastīgas auklas, kas notur aptverus vietā, vienlaikus nodrošinot ērtu piekļuvi
Īpaša kabata radio
Priekšpusē ir iekškabata priekšējai ballistiskajai plāksnei
Uz tā administrācijas paneļa marķējuma ir Velcro
Iespējams piegult ķermenim, izmantojot jostu sistēmu
Izgatavots no zaļas Cordura

Krāsa:
Izmērs:
95.00 129.00
Nav noliktavā
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Komentāri