Izmantojot šo mājaslapu jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai un mūsu privātuma politikai.
X
< Atpakaļ

Lukturis Led Lenser B5RB2R (pelēks)

Artikuls: 035-9023

SEO B5R -> darbība ir padarīta ļoti vienkārša, izmantojot pogu lukturīša priekšpusē. Tas nodrošina lukturīša ieslēgšanu un izslēgšanu.

Baltā apgaismojuma apgaismojuma režīmu maiņa ir cikliska (augsts -> zems -> signāls -> izslēgts). Izslēdzot lukturīti, pogas nospiešana mūs aizved līdz augstajam pārnesumam (180 lūmeni), vēl viens spiediens ieslēdzas zemā režīmā (20 lūmeni), trešais spiediens izvēlas signalizācijas režīmu, un ir nepieciešams vēl viens spiediens.

Sarkanā gaisma ir pieejama, turot pogu.

Lai fokusētu vai fokusētu staru, velciet cilindru zem palielināmā stikla pirms (tālummaiņa - fokuss) vai atpakaļ (tuvināt-fokusēt).

B2R -> darbība ir padarīta ļoti vienkārša, izmantojot pogu priekšpusē. Tas nodrošina apgaismojuma režīmu ieslēgšanu, izslēgšanu un ieslēgšanu.

Apgaismojuma režīmu maiņa notiek cikliski. Izslēdzot lukturīti, pogas nospiešana mūs aizvedīs uz Plus pārnesumu. Lai piekļūtu šādiem režīmiem, īsi jānospiež poga, līdz esat sasniedzis vēlamo soli. Lai to apturētu, nepieciešams vēl viens piespiediens.

SEO B5R -> Akumulators tiek uzlādēts tieši caur iebūvēto mikro-USB portu. Izņemiet akumulatoru no lukturīša, ievietojiet akumulatorā mikro-USB kabeli un pievienojiet to USB barošanas avotam (personālajam datoram / klēpjdatoram, kontaktligzdai, automašīnas lādētājā, ārējam akumulatoram utt.). Akumulatorā iebūvētā gaisma deg sarkanā krāsā, norādot, ka uzlāde ir sākusies. Kad uzlāde ir pabeigta, gaismas diode deg zaļā krāsā.

B2R -> akumulators tiek uzlādēts tieši signālam caur iebūvēto mikro-USB portu. Paceliet aizsargapvalku, ievietojiet mikro-USB kabeli un pievienojiet to USB barošanas avotam (datoram / klēpjdatoram, kontaktligzdai, automašīnas šķiltavai, ārējam akumulatoram utt.). Integrētā gaismas diode deg sarkanā krāsā, norādot, ka uzlāde ir sākusies. Kad uzlāde ir pabeigta, gaismas diode deg zaļā krāsā.

Krāsa:
Izmērs:
35.00 52.00
Nav noliktavā
Preces statusa apraksts:
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Komentāri